Zavřít

Udírna Bradley Original Smokers

Udírny / Udírna Bradley Original Smokers
Výrobce: BRADLEY|| Kód zboží: BTISCE240

Vaše cena 14999,- Kč

Zaregistrujte se pro lepší ceny

Přidat ks

Zboží je skladem
Obrázek produktu

Popis a poznámky

Digitální udírna a pomalé pečení a grilování. Bradley udírna je izolovaná trouba a je navržena tak, aby automaticky generovala trvalý tok čistého kouře. Je to venkovní elektrický přístroj, který umožňuje uživateli vaření, pečení i uzení a přinese vynikající výsledky za použití minimálního úsilí. Bradley digital se prodává s novým digitálním generátorem kouře, v němž 1 dřevěná peleta kouří a produkuje chladný kouř po dobu 20 minut. Teplotu, čas a intenzitu kouření si nastavíte sami na na digitálním generátoru. Kdyby pelety hořely v udírně při vyšší teplotě, docházelo by k nežádoucí produkci plynů, kyselin a pryskyřic, které by narušily výslednou chuť. Kouř produkovaný v udírně Bradley pomocí speciálních briket je čtyřikrát čistší.

 Revoluční udírna Bradley smoker Originál s extra technologii pro domácnost nejlepších kuchařů.Nejlepší automatická udírna a pomalé pečení a grilování. 

     Revoluční udírna s extra technologii pro domácnost nejlepších kuchařů.Nejlepší udírna a pomalé pečení a grilování. Bradley udírna je izolovaná trouba a je navržena tak, aby automaticky generovala trvalý tok čistého kouře. Je to venkovní elektrický přístroj, který umožňuje člověku vaření, pečení, uzení. Vynikající výsledky za použití minimálního úsilí. Do udírny se vkládají speciální dřevěné brikety .Bradley digital se prodává s novým digitálním generátorem kouře, v němž 1 dřevěná peleta kouří a produkuje chladný kouř po dobu 20 minut.Teplotu ,čas a intenzitu kouření si nastavujeme na digitálním generátoru. Kdyby pelety v udírně hořely pří vyšší teplotě , tak by docházelo k nežádoucí produkci plynů, kyselin a pryskyřic, které by narušily chuť uzeného jídla. Existuje devět různých druhu briket ze dřeva, které jsou vyrobeny speciálně pro vaše potřeby do udírny. Olše, jablon , třešeň, ořech, javor, mesquite, dub, pekan a speciální mix. Bradley udírna je unikátní v tom, že produkuje chladný kouř, který je čtyřikrát čistší. Na digitální udírně si nastavíte teplotu ,čas uzení a intenzitu kouře. Vnitřní povrch BRADLEY smoker je z nerezové oceli. Digitální udírny se vyrábějí ve dvou velikostech 76 litru 4 rošty a 108 litru 6 roštu. Bradley udírna splňuje normy evropských i severoamerických a evropských spotřebiču. Existuje celá řada receptů ,, Bradley Vaření DVD, čepice, zástěry, a Bradley digitální teploměry.

Popisy a rozměry bradley digital smokers:

Váha 18kg Rozměry 790x430x360 mm vnitřníá plocha 60 x 320 mm x 4 přihrádky vnitřní objem 400 x 400 x 300 mm Vnitřní topení 500 watt Napájení 220 - 240 V 50 Hz , - 2.5 amps Maximální teplota 160

Vnitřní povrch Bradley Smoker je z nerezové oceli a vyrábí se ve dvou velikostech - 76l 4 rošty a 108l 6 roštů. Bradley udírna splňuje normy evropských i severoamerických spotřebičů.

Nezapomeňte si koupit udící brikety

video najdete zde a tady najdete recepty pro inspiraci

Technické parametry:

  • Váha 18kg
  • Rozměry 790x430x360 mm
  • vnitřní plocha 60 x 320 mm x 4 přihrádky
  • vnitřní objem 400 x 400 x 300 mm
  • Vnitřní topení 500 watt
  • Napájení 220 - 240 V
     50 Hz , - 2.5 amps
  • Maximální teplota 160C

 

 

 


Generátor kouře udírny Bradley

Generátor kouře udírny Bradley ()

Generátor koure Bradley-Smoker je adaptabilní jednotka, která vám umožní vytvorit udírnu témer...

Udírna Bradley 6 roštů

Udírna Bradley 6 roštů  ()

Digitální udírna a pomalé pečení a grilování. Bradley udírna je izolovaná trouba a je navržena...

Bradley Smokers Dodatečné rošty na udírny Bradley

Bradley Smokers Dodatečné rošty na udírny Bradley ()

Pomocí dodatečných roštů máte možnost zvojnásobit udící plochu. Rošty v udírně Bradley jsou...

Povolenky

AKČNÍ SETY 1+1

Akční zboží

Rybářské potřeby

Návnady, nástrahy

Udírny

Reklama
akcedarkove poukazydoprava zdarmaAktuální sezona